Partits i llistes de les candidatures del 28M a Martorell

0
1310

La junta electoral ha publicat, al butlletí Oficial de la Província de Barcelona, la totalitat dels noms i les candidatures que es presenten a les eleccions municipals del 28 de maig vinent a Martorell.

En total les formacions que concorreran a la nostra ciutat seran,:

JUNTS PER MARTORELL – COMPROMÍS MUNICIPAL (JUNTS PER MARTORELL – CM)

 

  1. Sr. XAVIER FONOLLOSA I COMAS (CM)
  2. Sra. SOLEDAD ROSENDE CASTILLO (CM)
  3. Sr. LLUIS AMAT FERRER (CM)
  4. Sra. CRISTINA DALMAU CERDÀ (CM)
  5. Sr. SERGI CORRAL BARÓN (CM)
  6. Sra. ROSA MARIA CADENAS PRADOS (CM)
  7. Sr. LLUÍS SAGARRA SESÉ (CM)
  8. Sra. ELISABETH PLAZA TEL (CM)
  9. Sr. GERARD MIMÓ CREUS (CM)
  10. Sra. RAQUEL SANS CARNÉ (CM)
  11. Sr. ALBERTO FERNANDEZ CLARAMUNT (CM)
  12. Sra. MARÍA ÁNGELES SORIA BENÍTEZ (CM)
  13. Sr. JORDI AMAT MARTÍNEZ (CM)
  14. Sra. MONTSERRAT SALAS PUJOL (CM)
  15. Sr. JUAN MARIO CÉSPEDES OLIVA (CM)
  16. Sra. BELÉN LEIVA HERRERA (CM)
  17. Sr. JAIME SELLARÉS SALLAS (CM)
  18. Sra. GEORGINA COLORADO PÉREZ (CM)
  19. Sr. JOSÉ IGNACIO BLÁZQUEZ PALAZÓN (CM)
  20. Sra. SONIA PINEDO GONZÁLEZ (CM)
  21. Sr. ALFONSO PEÑALBA LAORDEN (CM)

Suplents

  1. Sra. MARTA ESCRIG FERNÁNDEZ (CM)
  2. Sr. ELOY ESTOPIÑÁ VILÒRIA (CM)
  3. Sra. MARINA MARTÍNEZ ROSENDE (CM)
  4. Sr. LAUREANO QUIROGA (CM)
  5. Sra. MARIA FONOLLOSA RIBAS (CM)
  6. Sr. SERGIO MURILLO LORAS (CM)
  7. Sra. NÚRIA BONASTRE ESTEVE (CM)
  8. Sr. JOSÉ CASASAYAS PUIG (CM)
  9. Sra. NÚRIA CANAL PUBILL (CM)
  10. Sr. SALVADOR ESTEVE FIGUERAS (CM)

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC – CP)

  1. Sr. JAVIER GONZÁLEZ ABAD (PSC-CP)
  2. Sra. REMEDIOS MÁRQUEZ ORTEGA (PSC-CP)
  3. Sr. OSCAR BESA GARCÍA (PSC-CP)
  4. Sra. MARTA GARCÍA COCA (PSC-CP)
  5. Sr. RAÚL ROZALÉN LLANOS (PSC-CP)
  6. Sra. LAURA LIMERES BARCELÓ (PSC-CP)
  7. Sr. PEDRO JOSE DELICADO ANDRÉS (PSC-CP)
  8. Sra. ARIADNA GORGOJO MATILLA (PSC-CP)
  9. Sr. MANUEL CAMPILLO MÁRQUEZ (PSC-CP)
  10. Sra. ENMA ZURITA NAVARRO (PSC-CP)
  11. Sr. DANIEL MARTÍNEZ GRANJA (PSC-CP)
  12. Sra. YESICA HERRANZ MESA (PSC-CP)
  13. Sr. DIEGO PÉREZ HERNÁNDEZ (PSC-CP)
  14. Sra. ROSA NIEVES GARCÍA LOZANO (PSC-CP)
  15. Sr. LEVENT METE SELÇUK (PSC-CP)
  16. Sra. MARIOLY MÁRQUEZ HERNÁNDEZ (PSC-CP)
  17. Sr. FRANCISCO CARRASCO CASTILLO (PSC-CP)
  18. Sra. VICTORIA ESTELLER GIL (PSC-CP)
  19. Sr. JOSÉ CANO RUIZ (PSC-CP)
  20. Sra. ANA NOFUENTES RAMOS (PSC-CP)
  21. Sr. SALVADOR VERDIELL UBACH (PSC-CP)

Suplents

  1. Sra. ANA MARIA SÁNCHEZ GÓMEZ (PSC-CP)
  2. Sr. JOSÉ HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ (PSC-CP)
  3. Sra. ISABEL SANJUAN BAUZA (PSC-CP)
  4. Sr. LUIS MIGUEL RAMOS CALLEJA (PSC-CP)

 

MOVEM MARTORELL – CONFLUÈNCIA (MM – C)

  1. Sra. LAURA RUIZ SIGÜENZA
  2. Sra. ÀNGELS CARDONA QUINTANA
  3. Sr. SERGIO RODRÍGUEZ MÁRQUEZ
  4. Sra. ASUNCIÓN MORENO LOPEZ
  5. Sr. XAVIER SÁEZ DE CORTÁZAR GEA
  6. Sr. ADRIANO ROMUALDO ARCOS PELÁEZ
  7. Sra. ALBA MORENO GARCÍA
  8. Sr. MARCOS MATÍAS MORENO
  9. Sra. ALEXANDRA ROIJALS SANSANO
  10. Sr. ÁLVARO LOIS GONZÁLEZ
  11. Sr. GUILLERMO MARTÍN ARGÜELLES
  12. Sra. GLORIA CRUZ RUIZ
  13. Sr. RICARD SANCHEZ GAYA
  14. Sra. MARISOL SOLÍS FERNANDEZ
  15. Sr. PERE CASALS MITJANS
  16. Sra. EULÀLIA PORTA FALGUERA
  17. Sr. MOHAMED IDRISSI BOUTEFAH-DARKAUI
  18. Sra. ANA BELÉN AGUILAR AGUILERA
  19. Sr. DAVID AGUAYO GARRIDO
  20. Sra. ENCARNACIÓN SIGÜENZA PIÑA
  21. Sr. MANUEL MORENO GUERRERO

Suplents

  1. Sr. JAVIER GÓMEZ REVUELTA
  2. Sra. MONTSERRAT PARERA BAYO
  3. Sr. ADRIÀ ARQUÉ ARMESTOY
  4. Sra. TERESA ORDÓÑEZ HERNÁNDEZ
  5. Sr. DAVID BERGÉS JOVÉ
  6. Sra. ELISABET ARQUILLO JIMÉNEZ
  7. Sr. CARLOS ALBERTO ACOSTA RIZO
  8. Sra. JOSEFINA MORENO PÉREZ
  9. Sr. ANDREU ORTEGA POZO
  10. Sra. GREGORIA OCHOA BODERO

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA – ACORD MUNICIPAL (ERC – AM)

  1. En Soulimane Messaoudi Tahrioui (Souli)
  2. Na Maria Angels Tobella Princep (Independent)
  3. En Jordi López Font (Llopis)
  4. Na Dolors Yvette Kunst Steenland
  5. En Sebastian Pendon Burniol
  6. Na Francesca Morales Casteñeira (Paquita)
  7. N’Antonio Joaquin Branco Dos Santos (Independent)
  8. Na Rosa Mimó Creus
  9. N’Albert Zamora Rovira
  10. Na Isabel Enri Martínez
  11. N’Andreu Huguet Casals
  12. Na Mercè Dolz Albertí
  13. En Rosendo Rodríguez Santafe
  14. Na Montserrat Valls Fayos (Independent)
  15. En Daniel Alonso Pelayo
  16. Na Míriam Herranz Mesa (Independent)
  17. En Santi Plaza Fàbrega (Independent)
  18. Na Paloma Gomila Tarjuelo (Independent)
  19. En Ramon Sancliment Camps
  20. Na Carme Font Fenollosa (Independent)
  21. En Víctor de León Kunst

Suplents

  1. Na Maria Pilar Ayrza Portillo (Independent)
  2. En Jacint Murià Espinós
  3. Na Sandra Maldonado Bandello (Independent)
  4. N’Alfred Vilatuba Ortiz (Independent)

 

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

  1. Sr. JUAN JOSÉ PÉREZ BUSTO
  2. Sr. CARMELO GOMEZ GARCIA
  3. Sra. MARIA ELISA SANCHEZ CABRERA (Independent)
  4. Sra. MONICA CAROL RODRIGUEZ DEL CASTILLO
  5. Sra. MARIA DEL PILAR TORRES FERNANDEZ (Independent)
  6. Sr. JUAN CARLOS GOMEZ CABALLERO (Independent)
  7. Sra. ROSA ANA HERRERA MARTINEZ (Independent)
  8. Sr. SHAMSUL ARIFIN GHAFFAR (Independent)
  9. Sra. SILVIA CASTAN GUILLEN (Independent)
  10. Sra. MARIA ELENA NOGUEIRO ALVAREZ (Independent)
  11. Sr. CLAUDIO FELIX MALDONADO FERNANDEZ
  12. Sr. JOSE MIGUEL GONZALEZ HERNANDEZ (Independent)
  13. Sra. FELISA ACEBRON LOPEZ (Independent)
  14. Sra. ALICIA ETHEL NUZZOLESE DE BELLONE
  15. Sr. ADOLFO PABLO BELLONE GONZALES
  16. Sr. ANTONIO ARAGON IGLESIAS (Independent)
  17. Sr. RAFAEL DONADIOS SOLERA (Independent)
  18. Sr. JUAN ANTONIO IGLESIAS LOPEZ (Independent)
  19. Sra. MARIA CARMEN BERBEL ORTIZ (Independent)
  20. Sra. ANA MARIA RUEDA NAVARRO
  21. Sra. MARIA TRINIDAD ALVAREZ IBAÑEZ

Suplents

  1. Sr. ALVARO ARIET GARCIA
  2. Sra. MARY CARMEN GONZALEZ MENDEZ

 

PARTIDO POPULAR/PARTIT POPULAR (PP)

  1. Sra. NURIA RUBIO GALLEGO
  2. Sr. ALEX GALLEGO BARCENAS
  3. Sr. ANTONIO GALLEGO MOTA
  4. Sra. BELEN IBAÑEZ GIMENO
  5. Sra. MARIA PILAR CERVERA SOLAZ
  6. Sr. PEDRO TELLO LATORRE
  7. Sr. VICENTE JAVIER CERVERA ZAMORA
  8. Sr. RAUL NAVARRO AHICART
  9. Sra. MONICA COSTA DURANTE
  10. Sra. ISABEL VALLS CISCAR
  11. Sr. CARLES NAVARRO GABALDON
  12. Sr. JUAN JOSE RAMOS DOMINGO
  13. Sra. CARMEN BLANCA GORDO
  14. Sra. CONSTANTINA BARCENAS GARCIA
  15. Sra. DOLORES MILLAN SALVADOR
  16. Sr. SERGIO CERVERA ZAMORA
  17. Sr. FRANCISCO JOSE SORIANO MERA
  18. Sr. ALBERTO GOMEZ RECUBENIS
  19. Sra. MARIA DE LA CRUZ TORRES
  20. Sra. CARLA GOMEZ CAMPOS
  21. Sr. ANTONIO AGUILAR MEDIAVILLA

Suplents

  1. Sr. FRANCISCO JAVIER SOTO DEL RIO

 

VOX (VOX)

  1. Sr. RAFAEL GONZÁLEZ GURILLO
  2. Sr. YAGO RAMÓN GALÁN ALTEMIR
  3. Sra. GADEA RUIZ TINTORÉ
  4. Sra. ANTONIA LÓPEZ GALLARDO
  5. Sr. JOSEP PALLARÈS GINER
  6. Sr. MANUEL PORTILLO GARRIDO
  7. Sra. MARÍA LIGER GONZÁLEZ REGO
  8. Sr. ALBERTO JAVIER REGA RÍO
  9. Sr. FRANCISCO CARTOY TEIJEIRA
  10. Sra. SELENE RODRÍGUEZ GONZÁLEZ
  11. Sr. ÁNGEL YÁÑEZ FERNÁNDEZ
  12. Sra. MARÍA SELENE GONZÁLEZ REGO
  13. Sra. MARÍA REGO REGO
  14. Sr. FRANCISCO JAVIER VÁZQUEZ ÁLVAREZ
  15. Sr. JUAN JESÚS GONZÁLEZ GURILLO
  16. Sra. MARÍA PILAR GONZÁLEZ SÁNCHEZ
  17. Sra. EUGENIA CASARIEGO RODRÍGUEZ
  18. Sr. ADOLFO ÁLVAREZ GONZÁLEZ
  19. Sr. DEREK PÉREZ GONZÁLEZ
  20. Sr. PEDRO JOSÉ GONZÁLEZ GURILLO
  21. Sra. MARÍA LUISA ORTIZ DEL CORRAL

Suplents

  1. Sr. FERNANDO DOMINGO BALTÁ

Publicitat