Finalistes de la Nit de l’activitat física i l’esport 2020

0
578

Ja coneixem els finalistes dels premis de la Nit de l’activitat física i l’esport 2020.

La Gala es durà a terme el proper divendres 3 d’abril a les 20:00 hores a la Nau 1 de Ca n’Oliveras.
L’obertura de portes serà a partir de les 19:30h pel carrer Joan de la Cierva.

Les invitacions es podran recollir a les oficines d’atenció a l’usuari i/o els i les esportistes ho podran sol·licitar a les seves respectives entitats esportives.

Estaran disponibles a partir de divendres 6 de març.



PREMI A LA MILLOR I AL MILLOR ESPORTISTA

CATEGORIA MASCULINA
ERIC GARCÍA MARTRET Futbol
RAMIRO NEUHEN TORNIELLI CONTRERAS Martorell Pàdel Club
MARTÍ EZCURRA SANUY Club Natació Martorell

CATEGORIA FEMENINA
MIREIA BEJARANO VILLANUEVA (Kárate)
CLAUDIA SABATE MARTÍNEZ (Bàsquet)
JULIA SERVÁN PALICIO (Martorell Gimnàstic Club)


PREMI RECONEIXMENT AL PATROCINADOR DE L’ANY
ASSEGURANCES PEDROL (Gimnàstic Club)
FINQUES ROSANES (AEPMFS Martorell)
NOVA AUTOESCOLA (Futsal Martorell – Martorell Pàdel Club – Club Volei Martorell)
CLÍNICA DENTAL BUKALIX (Club de Futbol)
ARDECO’S (Club bàsquet Martorell)
BOCALATA ETE, SL. (Club bàsquet Martorell)
LA FUSTA (Martorell Pàdel Club)
MAIPIZZA (Martorell Pàdel Club)
RESTAURANT MAS SUNYOL (Martorell Pàdel club)
CA L’EVA (Martorell Pàdel Club)
MARTA RIERA (Martorell Pàdel Club)
SAS NEUMÀTICS (Martorell Pàdel Club)
RESIDÈNCIA ANOIA (Martorell Pàdel Club)
FISIOMÈDIC (Rugby Club Martorell)
NIUBÓ ADMINISTRACIÓ (Club Handbol)
INOVYN( Martorell Atlètic Club – Club Volei Martorell – Club Sala 5)
GILI FERRETERIA INDUSTRIAL (Martorell Atlètic Club)
SONIA PINEDO Beauty Center (Martorell Atlètic Club)
INMOBILIARIA LA SECRE (Club voleibol Martorell)


PREMI DIRIGENTS DE L’ESPORT
ÀNGELS SORIA (Martorell Gimnàstic Club)
JOSÉ ISMAEL MAÑAS (Futsal Martorell)
JUNTA DIRECTIVA CLUB JUDO MARTORELL
JOSÉ GARRIDO (Club Futbol Martorell)
Mª VICTORIA GARCÍA SÁNCHEZ (Club Volei Martorell)


PREMI A LA MILLOR ORGANITZACIÓ D’ESDEVENIMENTS ESPORTIUS
TORNEIG FUTBOL BASE FEMENÍ (Club Futbol Martorell)
TORNEIG VILA DE MARTORELL CADET (Club bàsquet Martorell)
OPEN D’ESCACS (Club Escacs Martorell)
X TORNEIG FUTBOL SALA VILA DE MARTORELL (Punt de Trobada)
VIII MEMORIAL DAVID RUIZ GUIJARRO (Club Judo Martorell)


PREMI RECONEIXEMENT AL CENTRE EDUCATIU
INSTITUCIÓ ESCOLAR BALMES
CEE. EL PONTARRÓ Programa Escolar
INSTITUT JOAN ORÓ DIADA DE L’ACTIVITAT FÍSICA I L’ESPORT
ESCOLA JUAN RAMÓN JIMÉNEZ (AMPA)
ESCOLA LOLA ANGLADA
ESCOLA JOSÉ ECHEGARAY


PREMI A L’ACTIVITAT FÍSICA I L’ESPORT INCLUSIUS, PER
LA COHESIÓ SOCIAL I PER LA IGUALDAT D’OPORTUNITATS
ESPLAIS MUNICIPALS DE LA GENT GRAN DE MARTORELL
ESCOLA MERCÈ RODOREDA
EQUIP VOLEI TERRA (Club Voleibol Martorell)
ESCOLA DE FUTBOL SALA (Unió Futbol Sala Martorell)
MARTORELL GIMNÀSTIC CLUB
PREMI A L’ACTIVITAT FÍSICA I L’ESPORT SALUDABLES
GRUP AIGUAGIM BÀSIC CE VILA
GRUP DE FIBROTERÀPIA CE VILA
ELS CAMINARIES
NIHON TAI JITSU
MARTORELL GIMNÀSTIC CLUB


PREMI VALORS DE L’ESPORT
FAIR PLAY EQUIP CADET A Club Sala 5
PARTIDES C.P. CAN BRIANS Club Escacs Martorell
MARC VINAIXA Club Voleibol Martorell
EQUIP DE WATERPOLO MASTERS I VETERANS Club Natació Martorell
EQUIP INFANTIL C Unió Futbol Sala Martorell
PREMI A L’ÈXIT ESPORTIU MÉS RELLEVANT
EQUIP SÈNIOR MASCULÍ Club de Futbol Martorell
EQUIP JUVENIL FEMENÍ «A» Club de Futbol Martorell
MIQUEL FLORENZA VIRGILI Club Handbol Martorell
ASCENS SÈNIOR I CAMPIONAT DE LLIGA Club Sala 5
EQUIP ABSOLUT FEMENÍ WATERPOLO Club Natació Martorell

Previsió Meteorològica